Späť do obchodu

Registrácia

Fotogaléria solárnej plachty Cornisun

Solárna plachta CorniSun nájde využitie vo vnútorných aj vonkajších bazénoch.

bazen-pruhy-Rod

Súkromný bazén 5,5 x 9,1 m.
Plachta je v pruhoch šírky 200 cm, dávaná naprieč bazéna. Zrolovanie pruhov bez navijaku zvládne manželka a dokonca aj šesťročný syn nášho zákazníka.
Pruhy plávajú vedľa seba, nemali by sa prekrývať. Ak by sa prekrývali, mohol by vyčnievajúcu plachtu lepšie vziať vietor. Aj pri zrolovaní by to robilo problém, pretože by sa s jedným pruhom ťahal aj prekrývajúci pruh.


Solárna plachta Cornisun na mieru

Súkromný bazén 5 x 10 m.
Plachta je zvarená z dvoch pruhov so šírkou 150 cm a jedného 200 cm, pretože zákazník používa na zrolovanie navijak. Na zakrytie schodov používa plachtu 2 x 3 m.

Ceny a rozmery solárnej plachty Cornisun >>>


Solárna plachta na vírivku

Vírivá vaňa so solárnou plachtou Cornisun. 
Zákazník nám k tomu napísal:
Dobrý deň,
posielam fotografiu a môžem pridať aj nejaké skúsenosti. Minulý týždeň (veľká horúčava) sa voda ohrievala z 28 na 32 – 33 stupňov, tento týždeň sa ohrieva z 25 na 30. To všetko za asi 5 hodín (dopoludnia je vírivka v tieni). Takže spokojnosť!


vírivka 150 cm solárna plachta Cornisun

Solárna plachta na vírivku priemer 150 cm >>>
Plachta zabraňuje ochladzovaniu vody v noci a zároveň sa cez deň voda slnkom ohrieva. Nemusí sa preto toľko dohrievať pred použitím.

Ceny a rozmery solárnej plachty Cornisun >>>


Ako je možné ušetriť pri prevádzke vnútorného bazéna?
Zakryte jeho hladinu solárnou plachtou Cornisun!

Prevádzkujete hotel s bazénom a nechcete už platiť obrovské sumy peňazí za ohrev vody, chemické prostriedky, ventiláciu a klimatizáciu okolitých priestorov?
Zavolajte nám: tel. ČR +420 266 312 425, mob. ČR +420 774 376 464 a opýtajte sa na možnosť zakrytia Vášho bazéna solárnou plachtou Cornisun.


Recenzie solarnej plachty Cornisun

K tejto fotografii náš zákazník napísal:
Veľmi ústretové jednanie a ochota dodať solárnu plachtu aj vcelku v atypickom rozmere na navíjacie rollo. Nikdy sme nemali tak teplú vodu s modrou ani čiernou solárnou plachtou ako máme teraz s plachtou priehľadnou od Vás a užívame si tak vďaka Vám denne luxusnú vodu v bazéne.


Solárna plachta na bazéne ostrov Tenerife

Solárnu plachtu Cornisun - kruh s priemerom 600 cm, používa náš zákazník na ostrove Tenerife (Kanárske ostrovy) na ohrev bazéna a tiež kvôli veľkému odparovaniu vody, pretože tá je na ostrove veľmi drahá.


Solárna plachta Cornisun Spanielsko

Solárna plachta Cornisun zvarená do jedného kusu, ktorú používa náš zákazník pri dome v Španielsku.


Penzion-Anita-Vranov

Solárna plachta Cornisun na bazéne 6 x 12 m pri penzióne Anita - Vranov. Plachta je v troch oddelených pruhoch 2 x 12 m, pre jednoduchšie zrolovanie BEZ NUTNOSTI navijaku, ktorý majiteľ penziónu nechce používať, z dôvodu bezpečnosti návštevníkov (najmä detí) pri bazéne.


Bazén so solárnou plachtou

Súkromný bazén 4 x 9,3 m.
Solárna plachta je zvarená z dvoch pruhov o šírke 200 cm, pretože zákazník používa na zrolovanie navijak.


hotel Port Máchovo jezero bazén

Realizácia v roku 2016 - hotel Port**** Máchovo JazeroPlachta je zvarená do dvoch pruhov, každý o šírke 3,6m a dĺžke 15 m. Keďže pri Máchovom jazere väčšinou fúka silný vietor, sú cez plachtu po stranách a krížom natiahnuté tzv. gumicuky.


Solárna plachta kruh 366 cm

Priehľadná plachta púšťa slnko do vody a tá sa ohrieva až ku dnu. Vzostup teploty vody je až o 4 °C za deň. V noci sa voda vďaka plachte ochladzuje iba o 0,5 až 1 °C.


Solárna plachta Cornisun na bazéne Tampa 3,6 m

Pre zjednodušenie manipulácie sú solárne kruhy CorniSun delené, čo ocenia predovšetkým ženy. Do priemeru bazéna 400 cm sú z dvoch kusov (viď obrázok). Pri väčších bazénoch z troch kusov. Napr. okrúhly bazén s priemerom 600 cm, má stredný pruh šírky 200 cm a dva bočné polkruhy. Plachtu tak zložia z bazéna aj deti.
Plachta sa môže, ale nemusí prekrývať. Je lepšie, ak ležia pruhy vedľa seba, pretože ak zafúka vietor, nedostane sa pod plachtu.


pruhy solárnej plachty šírky 150 cm na bazéne

Na väčšie bazény sú používané jednotlivé pruhy solárnej plachty, ktoré dokáže jednoducho zrolovať priamo na hladine alebo na brehu aj dieťa. Tu sú na bazéne 3 x 7 m použité dva pruhy o šírke 150 cm.


solarne kruhy na bazene

Solárne kruhy CorniSun priemeru 150 a 200 cm sú využívané na vírivky alebo na väčšie bazény z dôvodu veľmi jednoduchej manipulácie a ľahkého nasúvania na hladinu. Tu sú na bazéne 3 x 6 m.
Mamičky s malými deťmi oceňujú tiež bezpečnosť solárnych kruhov. Pri páde dieťaťa alebo zvieraťa do bazéna sa kruhy rozbehnú a dieťa zostane na hladine.


Solarna plachta Cornisun na bazéne 4 x 6 m

Solárna plachta CorniSun je priehľadná, transparentná. Slnko ohrieva vodu až ku dnu bazéna a tá vystúpi počas niekoľkých slnečných dní na 28 ° C aj viac. Zároveň sa v noci pomalšie ochladzuje.


Späť do obchodu